Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

PRAWA I OBOWIĄZKI UCZESTNIKÓW PROJEKTU

Każdy uczestnik projektu ma prawo do:

1. Bezpłatnego udziału w zajęciach dodatkowych w ramach projektu;
    2. Nieodpłatnego otrzymania pomocy dydaktycznych do prowadzonych zajęć, zgodnie z założeniami projektu
    3. Zgłaszania uwag i oceny form wsparcia, którymi został objęty w projekcie (w imieniu dzieci rodzic/prawny opiekun).

Obowiązki uczestników projektu:

1. Systematyczne uczestnictwo w zajęciach zgodnie z ustalonym harmonogramem zajęć;
  2. Bieżące informowanie o wszystkich zdarzeniach mogących zakłócić  udział w projekcie oraz usprawiedliwianie ewentualnych nieobecności na zajęciach;
  3. Zapoznanie się z treścią Regulaminu uczestnictwa w zajęciach;
  4. Dotrzymywanie postanowień zawartych w regulaminie oraz w deklaracji uczestnictwa w projekcie;
  5. Wypełnianie dokumentów służących monitoringowi, kontroli i ewaluacji projektu.
  6. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w projekcie, uczestnik projektu ma obowiązek przedstawić pisemne oświadczenie o powodach rezygnacji potwierdzone przez rodzica lub prawnego opiekuna.
  7. Uczestnicy projektu podlegają procesowi monitoringu i ewaluacji i są zobowiązani do udzielania informacji na temat realizacji projektu osobom i instytucjom zewnętrznym upoważnionym do przeprowadzenia kontroli projektu.